ODWIEDZINY STRONY

Odsłon : 143169


Zakład Ślusarski "JM" Jacek Markiewicz jest bezpośrednim producentem kotłów centralnego ogrzewania i wykonawcą instalacji c.o. Działamy na rynku już od 1998 roku.


Oferujemy swoje usługi w zakresie doradztwa, wykonawstwa i dostaw:

- kotłów centralnego ogrzewania

- montażu i demontażu kotłów

- wykonania kotłowni od podstaw

- remontów kotłów i kotłowni "pod klucz"

- kominów stalowych


Nasze wieloletnie doświadczenie w branży grzewczej pozwala nam na doradztwo w doborze odpowiedniej wielkości kotłów w zależności od warunków pracy i kubatury ogrzewanych pomieszczeń, wynikających z danych techniczno-eksploatacyjnych zawartych w DTR.

 

Wszystkie urządzenia wykonane są w oparciu o Polskie Normy, zgodnie ze wszystkimi odnoszącymi do ich budowy przepisami i posiadają wymagane świadectwa i certyfikaty. Na bezawaryjną pracę udzielamy 3 letniej gwarancji. Jako bezpośredni producent i wykonawca oferujemy konkurencyjne ceny i wysoką jakość naszych usług i wyrobów oraz stosujemy indywidualne negocjacje cenowe. Oferujemy również bezpłatną dostawę naszych wyrobów do odbiorcy.

GWARANTUJEMY WYSOKĄ JAKOŚĆ

I PEŁNĄ FACHOWOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

 

SŁOWA KLUCZOWE - JACEK MARKIEWICZ - PRODUCENT KOTŁOW CENTRALNEGO OGRZEWANIA - KOTŁY PLESZEWSKIE

kotły grzewcze, kocioł co, kotły centralnego ogrzewania, kocioł na miał, kocioł na ekogroszek, kocioł z podajnikiem groszkowym, kocioł retortowy, producent kotłów ...